Nr 1 wśród sklepów przygranicznych w Europie.

Nasze zamiłowanie do przygranicznego biznesu narodziło się już w 1991 roku – ale Travel FREE istnieje dopiero od 2004 roku. Bowiem w roku 2004 Unia Europejska ogromnie się rozrosła i nie pozwala na bezcłową sprzedaż w obrębie swoich granic. Jeśli tak jak wielu innych nie zauważyłeś tego wcale, to prawdopodobnie dzięki Travel FREE. Przejęliśmy bowiem wiele sklepów bezcłowych – z nadrzędnym celem, aby nadal utrzymywać ceny na możliwie najniższym poziomie.

Nawiasem mówiąc: nie tylko nasi sprzedawcy mówią dobrze po niemiecku. Travel FREE Poland jest niemiecko-polską spółką. Czuj się zatem jak u siebie w domu!

Korzyści i usługi

Korzyści i usługi

 • Większa zawartość, niższa cena

  Ceny w Travel FREE są często jeszcze niższe, niż się wydaje. Wyroby alkoholowe na przykład otrzymasz prawie zawsze w butelkach o specjalnej objętości 1 litra, co w przeciwieństwie do 0,7 l oznacza dla Ciebie aż 43% więcej zawartości.

 • 100 % markowych towarów do 50% taniej

  Duży bagażnik w samochodzie jeszcze nigdy się tak nie opłacał: kawa, alkohol, słodycze, wyroby tytoniowe, ubrania i akcesoria, zabawki, perfumy i produkty kosmetyczne do 50% taniej niż w Niemczech.

 • Codziennie otwarte

  Od poniedziałku do soboty i zawsze w każdą pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Dokładne godziny otwarcia poszczególnych  sklepów widnieją w zakładce pod nazwą Wybór sklepu.

 • Newsletter na maila

  Nie przegapisz żadnej oferty ani promocji.

 • Doradzimy Ci.

  Oczywiście również po niemiecku.

 • Mamy również bony upominkowe dla Ciebie.

  Podaruj pełny asortyment bonami o wartości 100zt i 200zt (Regulamin bonów upominkowych)

 • Szeroki & ekskluzywny asortyment

  Za wiele produktów z Travel FREE zapłaciłbyś w swoim supermarkecie dużo więcej. Większości produktów nie znajdziesz tam jednak w ogóle: duża część naszego asortymentu składa się ze specjalnych rozmiarów i wersji, które mogą być sprzedawane jedynie na rynku podróży. Dlatego w naszych kategoriach znajdziesz także więcej międzynarodowych marek i jeszcze większy asortyment.

Aby, przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Tak, mam co najmniej 18 lat.